Home » > Kategoria główna » Z językami obcymi na wesoło!!!!!

Z językami obcymi na wesoło!!!!!

W dniu 28 września  2015 roku w Zespole Szkół Zaradni Odważni Oryginalni im. Powstańców Wielkopolskich w Wilkowyi odbył się Dzień  Języków Obcych.                                                   Spotkanie zostało zorganizowane przez nauczycieli języków obcych: panią Joannę Marcinkowską , panią Aleksandrę Zielińską oraz panią Bernadetę Rudnicką W programie były przedstawione różne  konkurencje ,między innymi  pokaz najciekawszego przebrania. Panie od języków obcych także się przebrały. Program uświetniły również piosenki angielskie oraz niemieckie , konkurs na najładniejszy plakat , prezentacja multimedialna o Niemczech oraz konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych i  o Niemczech. Zaangażowano przedstawicieli uczniów  ze wszystkich klas .  Bawiliśmy się świetnie… Mnóstwo emocji , radości i śmiechu…..Sala gimnastyczna zamieniła się w scenę, na której młodzi artyści pokazywali swoje umiejętności. Młodzież gimnazjalna skwitowała imprezę jednym słowem-super!  Młodsze dzieci natomiast wyraziły swoją  radość uśmiechem. Rodzice odchodząc dodali: – wspaniała impreza! No cóż, dziękujemy.. My również się świetnie bawiliśmy!hej!