Home » > Kategoria główna » Dzień chłopca :-)

Dzień chłopca :-)

29.09.2015r. w naszej szkole z okazji Dnia Chłopca odbył się konkurs karaoke dla uczniów klas gimnazjalnych. Wszyscy zgromadzili się w świetlicy szkolnej. Spotkanie to prowadziły uczennice klasy III gimnazjum. Występy uczniów oceniane były przez komisję w składzie: pani Izabela Borowicz, pani Alina Kebernik, pan Karol MIchalak, Weronika Rogacka i Julia Karpińska. Wystąpiło osiem większych lub mniejszych drużyn oraz jedna osoba indywidualnie. Oto wyniki karaoke:
I miejsce: Szymon Kuropka i Adrian Rogacki z klasy II
II miejsce: Angelika Suchorska, Wiktoria Biskupska, Natalia Becela i Julia Mixtacka  z klasy II
III miejsce: Weronika Spychaj, Weronika Wardeńska i Daria Wyduba z klasy II.
Uczestniczki z klasy III z tego względu, że organizowały konkurs, nie były oceniane.
Godzina słuchania muzyki upłynęła wszystkim w wesołych nastrojach. Mamy nadzieję, że podobny konkurs zostanie jeszcze kiedyś zorganizowany.