Home » > Kategoria główna » Wizyta Bogdana Rymanowskiego w Zespole Szkół ZOO Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi  

Wizyta Bogdana Rymanowskiego w Zespole Szkół ZOO Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi  

 

     W Zespole Szkół ZOO Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi w środę 28.10.2015r. gościł znany dziennikarz stacji TVN Bogdan Rymanowski. Dziennikarz prowadzi programy publicystyczny

,,Jeden na jeden” i ,,Kawa na ławę”, ponadto jest autorem kilku książek.

     W spotkaniu tym uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum a także nauczyciele mogli dowiedzieć się, jak wygląda praca dziennikarza, jakie trudności można napotkać w tym zawodzie oraz jakie hobby ma pan Rymanowski. Dzieci zadawały wiele pytań. Po skończonym spotkaniu znany dziennikarz był także gościem przedszkola w Wilkowyi, gdzie czytał najmłodszym bajki J. Brzechwy. Następnie dzieci zadawały  panu Rymanowskiemu pytania oraz poczęstowały go własnoręcznie upieczonym chlebem.

Wszyscy: i mali i więksi byli bardzo zadowoleni z tej wizyty. Na koniec pan Bogdan Rymanowski zaprosił wszystkich do zwiedzenia stacji TVN w Warszawie.