Home » > Kategoria główna » Mamy ferie!!!

Mamy ferie!!!

W naszym przedszkolu ferie to czas wesołej zabawy, dlatego już podczas pierwszych dni tych zimowych wakacji przedszkolaki uczciły Dzień Kubusia Puchatka. Poznawaliśmy przyjaciół misia

o małym rozumku, podarowaliśmy mu ogromny kolorowy tort oraz przeżywaliśmy jego przygody podczas spotkania w bibliotece. Nie obyło się również bez wesołych zabaw, konkursów i własnoręcznie wykonanych paluszkowych portretów Puchatka. Dopełnieniem dnia było kino leżakowe, gdzie nie tylko obejrzeliśmy film, ale także raczyliśmy się wyśmienitym popcornem.

Kolejny dzień upłynął pod hasłem ,,W zdrowym ciele- zdrowy duch!”. Przedszkolaki wzięły udział w mini olimpiadzie sportowej. Bieg slalomem, tor przeszkód, pływanie, rzut do celu, skok w dal, akrobacje na linie, to tylko niektóre konkurencje, w jakich wzięli udział mali sportowcy. Oczywiście poradzili sobie z nimi doskonale, a  zdobyte medale dumnie prezentowali na podium. Poznawali również sporty zimowe i ćwiczyli oko układając kompozycje z figur geometrycznych.

Przed nami kolejne ciekawe dni. Czekamy na nie z niecierpliwością !