Home » > Kategoria główna » KOMUNIKAT MISTRZOSTW GMINY JAROCIN W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

KOMUNIKAT MISTRZOSTW GMINY JAROCIN W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Zawody odbyły się 15 marca w Zespole Szkół nr 3 w Jarocinie. Zgłosiło się 10 szkół, które w wyniku losowania podzielono na dwie grupy po 5 zespołów,  rywalizowano systemem każdy z każdym 1x 10 minut.

Wyniki naszej szkoły w grupie A :

NSP w Wilkowyi – NSP Siedlemin   1:0

NSP w Wilkowyi – SP Mieszków  1:1

NSP w Wilkowyi – SP 2 Jarocin  2:0

NSP w Wilkowyi – NSP Roszków  2:1

Awans do półfinałów uzyskały dwie najlepsze szkoły z każdej z grup. Z grupy A awans uzyskały szkoły z Wilkowyi i Roszkowa, a z grupy B szkoły z Cielczy i SP 4 Jarocin.

Półfinały :

NSP Wilkowyja – SP Cielcza   1:0

NSP Roszków – SP 4 Jarocin  1:1 k. 1:0

Finału nie rozgrywano ponieważ zwycięzcy półfinałów automatycznie uzyskali awans do finału powiatowego, który odbędzie się 23 marca (środa) w Jarocinie.

Szkołę w Wilkowyi reprezentowali :

Pudelski Daniel – kl. VI, Bogaczyk Szymon – kl. VI, Grajek Tomasz – kl. VI, Wesołek Jakub – VI, Rożek Alan – kl. VI, Strzelczyk Kacper – kl. VI, Piątkowski Piotr – kl. V, Golec Bartosz – kl. V, Szymański Marek – kl. V, opiekun – Jacek Kolecki