Home » > Kategoria główna » KONKURS NA WIELKANOCNE JAJKO

KONKURS NA WIELKANOCNE JAJKO

W środę 23 marca, tuż przed świętami zostały ogłoszone wyniki konkursu świątecznego na jajko wielkanocne. Organizatorami były dyżurujące klasy pani ; Asi Raźniak i Oli Zielińskiej. W konkursie wzięli uczniowie klas kl. I-VI Szkoły Podstawowej. Wysoki poziom prac, różnorodne techniki i wzory, będące kontynuacją starych tradycji, jak i bardzo fantazyjne i nowoczesne metody zdobienia świadczą o dużej pomysłowości, wrażliwości

i zaangażowaniu uczestników.

Wyniki:

Kategoria klas I-III

I miejsce Antoni Szcześniak- klasa I

II miejsce Kinga Stempniewicz -klasa I

III miejsce Monika Bernard- klasa I

Kategoria klas IV-VI

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wykonane pisanki, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!