Home » > Kategoria główna » 18.04.2016 –wycieczka do Radlina – klasy IV-VI

18.04.2016 –wycieczka do Radlina – klasy IV-VI

Wycieczka klas IV, V i VI rozpoczęła się o godz. 8:00. Autokarem pojechaliśmy do Radlina, gdzie do 11:30 przebywaliśmy w ośrodku Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Tęcza”. Czekały tam na nas super atrakcje: zjeżdżalnia dmuchana, trampolina, gokarty, boiska sportowe. Mogliśmy także nauczyć się strzelania z łuku oraz wiatrówki. Każdy smażył sobie sam kiełbaski przy ognisku rozpalonym w wigwamie. W południe przespacerowaliśmy do schroniska dla zwierząt, gdzie poznaliśmy w większości  bardzo smutne historie tamtejszych czworonogów. Nieraz kręciła się nam łza w oku. Mieliśmy możliwość zabrania psów na krótki spacer. O godzinie 13, z mocnym postanowieniem, że jeszcze tam wrócimy, wracaliśmy do szkoły.