Home » > Kategoria główna » DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

W dniu 1 czerwca w szkole w Wilkowyi odbył się dzień dziecka na sportowo. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum rywalizowali klasami w następujących konkurencjach sportowych : przeciąganie liny, biegi sztafetowe, rzuty do kosza, rzuty piłką lekarską, turniej piłki nożnej, turniej w 4 ognie. Odbył się także konkurs wiedzy sportowej, turniej szachowy, były bańki mydlane jak i pokazy taneczne. Wyniki były sprawą drugorzędną ,chodziło o dobrą zabawę i spędzenie czasu na sportowo. Punktem kulminacyjnym tego dnia był mecz siatkówki kadra nauczycielska kontra nasi absolwenci ( uczniowie – klasy III). Mimo ambitnej walki ze strony naszych uczniów, musieli uznać oni wyższość kadry nauczycielskiej i mecz zakończył się zwycięstwem 2:0 w setach.