Home » > Kategoria główna » Relacja z obozu

Relacja z obozu

Za nami 4 dni obozu sportowego.

Poniedziałek – po zakwaterowaniu uczestników obozu odbył się trening z piłki ręcznej, po południu królowała koszykówka, a wieczorem część uczniów grała w siatkówkę, a pozostali w badmintona. Jak na pierwszy dzień dawka sportowa była bardzo duża.

Wtorek – do południa odbył się trening z piłki nożnej, natomiast po południu rowerami wyjechaliśmy do Jarocina – do Aquaparku – gdzie spędziliśmy dwie godziny, relaksując się kąpielą w basenie. Wieczorem ponownie nastąpił podział na dwie grupy i graliśmy w siatkówkę oraz w badmintona.

Środa – do południa uczestnicy obozu zgłębiali tajniki piłki ręcznej, po południu królowała piłka nożna, wieczorem natomiast udaliśmy się do Żerkowa na kręgielnię, gdzie odbył się turnie j w kręgle. Zwyciężył Kacper Strzelczyk, drugie miejsce zajęli Kacper Łakomy i Krystian Mikołajczak, a trzecie miejsce zajęła Ola Strzelecka. Po powrocie do Wilkowyi, część uczniów kibicowała przy telewizorze naszym siatkarzom, którzy rywalizowali w meczu ligi światowej.

Czwartek – do południa odbył się turniej piłki siatkowej dwójek. W kategorii starszej zwyciężyli – Krystian Mikołajczak i Jan Mikołajczak, w kategorii młodszej wygrała Ola Strzelecka i Weronika Ludwiczak. Po południu znowu pluskaliśmy się w wodzie na basenie w Jarocinie. Wieczorem odbył się turniej badmintona i tenisa stołowego. Chętni oglądali kolejny mecz reprezentacji Polski w lidze światowej.

DSC_0581 DSC_0582 DSC_0585 SAM_0096 SAM_0098 SAM_0113 SAM_0178 SAM_0198 SAM_0206