Home » > Kategoria główna » Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

4 listopada o godzinie 4.00 rano wyruszyło ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Wilkowyi aż 50 uczniów wraz z 5 opiekunów. Po przyjeździe gimnazjaliści wyruszyli do TVN 24 odwiedzić naszego znajomego redaktora pana Bogdana Rymanowskiego, a młodsi uczniowie wyruszyli do Pałacu Kultury i Nauki. Po godzinie na jedzenie i odpoczynek wszyscy uczniowie wyruszyli do Centrum Nauki Kopernik. W Koperniku uczniowie z ZOO w Wilkowyi byli ponad 4 godziny, by następnie ruszyć ulicami Stolicy na spacer na Plac Zamkowy. O godzinie 18.30 wycieczka wz Wilkowyi odwiedziła Stadion Narodowy – był to punkt kulminacyjny tegorocznej wyprawy do Warszawy. Po północy, zmęczeni ale bardzo zadowoleni wszyscy bezpiecznie wrócili do Wilkowyi.