Home » > Kategoria główna » Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Badmintonie Uczniów Gimnazjum

Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Badmintonie Uczniów Gimnazjum

KOMUNIKAT MISTRZOSTW REJONU POZNAŃ TEREN WSCHÓD W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE UCZNIÓW GIMNAZJUM.

W zawodach, które odbyły się 18 listopada w Baranowie prawo startu miały po dwie najlepsze szkoły z mistrzostw poszczególnych powiatów. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców w Baranowie koło Poznania rywalizowało 9 szkół gimnazjalnych.

W wyniku losowania szkoły podzielono na trzy grupy po 3 drużyny, rywalizowano każdy z każdym. Po rozegraniu 15 pojedynków, w kategorii chłopców gdzie mieliśmy swoich reprezentantów, klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco :

  1. Gimnazjum Puszczykowo – awans do finału wielkopolskiego
  2. Gimnazjum Targowa Górka
  3. Niepubliczne Gimnazjum w Wilkowyi
  4. Gimnazjum nr 5 w Jarocinie
  5. Gimnazjum Chocicza
  6. Gimnazjum Gniezno

7-9. Gimnazjum Nowe Miasto, Gimnazjum Września, Gimnazjum w Poznaniu

Gimnazjum w Wilkowyi reprezentowali :

Kacper Łakomy – kl. III

Mikołajczak Krystian – kl. II

Błaszczyński Filip – kl. III

Opiekun – Jacek Kolecki