Home » > Kategoria główna » Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ GIMNAZJUM – KATEGORIA DZIEWCZĄT
23.02.2017 r. w Hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w piłce ręcznej dziewcząt.  Wystartowało 5 szkół : Gimnazjum nr 1 w Jarocinie, ZS nr 5 w Jarocinie, ZS nr 3 w Jarocinie, Niepubliczne Gimnazjum ZOO w Wilkowyi i Niepubliczne Gimnazjum w Golinie. Drużyny rozgrywały mecze w dwóch grupach systemem każdy z każdym 2 x 10 minut. Ekipy z pierwszych miejsc spotkały się w Finale. Zwycięzca Turnieju będzie reprezentował Powiat Jarociński w Finale Rejonu Poznań – Teren Wschód.
Klasyfikacja końcowa turnieju :
1 miejsce Niepubliczne Gimnazjum w Golinie
2 miejsce Niepubliczne Gimnazjum ZOO w Wilkowyi
3 miejsce ZS nr 3 w Jarocinie
4 miejsce Gimnazjum nr 1 w Jarocinie
5 miejsce ZS nr 5 w Jarocinie
Zawodniczki z naszej szkoły obroniły wicemistrzostwo powiatu z zeszłego roku, w finale zagraliśmy z Gimnazjum w Golinie i przegraliśmy 0:3. Dziewczyny zostawiły dużo zdrowia na parkiecie i godnie reprezentowały naszą szkołę na zawodach powiatowych.
Niepubliczne Gimnazjum ZOO w Wilkowyi reprezentowały : Katarzyna Idziak, Katarzyna Juszczak, Becela Natalia, Weronika Spychaj, Weronika Wardeńska, Daria Wyduba, Biskupska Wiktoria, Misiorek Zuzanna, Karpińska Wiktoria, Taczała Dagmara, Piątkowska Julia – opiekun Jacek Kolecki