Home » > Kategoria główna » Mamy Finał Ogólnopolski!!!

Mamy Finał Ogólnopolski!!!

Dnia 5 marca 2017 r. grupa Odyseuszy z klasy V wraz z innymi grupami z naszej szkoły brała udział w eliminacjach konkursu „Odyseja Umysłu, które odbyły się w Poznaniu. Nasze przygotowania trwały kilka miesięcy. Uczniowie tworzyli spektakl do wybranego przez siebie problemu oraz ćwiczyli tzw. „spontany”. Pracy było sporo. Im bliżej było terminu wyjazdu, tym większa pojawiała się mobilizacja i chęć zmierzenia się z innymi. No i daliśmy pięknie radę! Po raz drugi z rzędu wywalczyliśmy awans do Finału Ogólnopolskiego. Już niedługo czeka nas wyjazd na Finał do Gdyni, który w tym roku odbędzie się 1-2 kwietnia. Wraz z grupą z kl. VI i I Gimnazjum, która także awansowała czekają nas 3 intensywne tygodnie. Trzymajcie kciuki!