Home » > Kategoria główna » Mamo, tato! Skąd się wziąłem???

Mamo, tato! Skąd się wziąłem???

Pod takim hasłem minął dzień w grupie sześciolatków. Dzieci przyniosły swoje fotografie
z okresu niemowlęctwa i zorganizowały w sali ,,Galerię Bobasów”. Było mnóstwo zabawy podczas rozpoznawania kolegów. Największe zainteresowanie wzbudziły zdjęcia USG z brzuszka mamy, więc postanowiliśmy dowiedzieć się, jak to było, gdy tam przebywaliśmy. Dzieci obejrzały film o rozwijającym się życiu. Z zaciekawieniem śledziły, jak zmieniał się ich wygląd wraz z upływem dni, tygodni i miesięcy. Nie zabrakło porównań do małych dinozaurów, koników morskich a nawet… kosmitów! Tego dnia  odwiedził nas też niezwykły gość, mały Aleksander wraz z  panią Eweliną Skowron – mamą Mai. Rozwiązując zagadki i zadając mnóstwo pytań, sześciolatki dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o zwyczajach i upodobaniach i pielęgnowaniu niemowląt. Dziękujemy pani Ewelinie za wspaniałe zajęcia. To był niezwykły dzień!