Home » > Kategoria główna » Wycieczka do Deli Park

Wycieczka do Deli Park

Po długich oczekiwaniach, 29 maja dzieci z naszego Przedszkola wyruszyły wreszcie na wymarzoną wycieczkę do Deli Park pod Poznaniem. Powitała nas tam piękna, słoneczna pogoda oraz mnóstwo atrakcji. Dzieci z zachwytem przyglądały się miniaturom najsłynniejszych miejsc na świecie, podziwiały gigantyczne owady i naturalnych rozmiarów figury prehistorycznych zwierząt. Spacer w podniebnej wiosce wzbudził wiele emocji zarówno wśród dzieci, jak i rodziców. Zwiedziliśmy również mini-zoo oraz uczestniczyliśmy w ciekawych warsztatach kulinarnych „ Od ziarenka do bochenka”, gdzie dzieci mogły własnoręcznie wykonać niezwykle smaczne bułeczki. Zwieńczeniem dnia była zabawa w krainie dmuchanych zamków i tam dzieci dały upust swej dziecięcej energii. Zmęczeni , późnym popołudniem wróciliśmy do naszego Przedszkola. To była naprawdę udana wyprawa!