Home » > Kategoria główna » Nocowanie w przedszkolu

Nocowanie w przedszkolu

Tak długo oczekiwana noc w końcu nadeszła. Wszystkie dzieci czekały  na ten moment z wielką niecierpliwością. O czym mowa? O nocowaniu w przedszkolu!

Jak wygląda przedszkole nocą? O tym mogły się przekonać przedszkolaki 2 czerwca.  Były tańce, zabawy, wspólna kolacja, kino, nocne poszukiwania skarbu w blasku latarek, tańce integracyjne i najważniejsze – spanie w śpiworze obok swoich przedszkolnych kolegów. Dla niektórych dzieci była to pierwsza noc, kiedy w pobliżu nie było rodziców, ale wszyscy dali sobie świetnie radę. Podejrzewamy nawet, że to rodzice bardziej nie mogli doczekać się poranka niż ich dzieci, które już dopytują się o kolejne nocowanie 🙂 Po dniu pełnym emocji dzieciaki smacznie zasnęły. Poranek powitaliśmy pysznym i zdrowym śniadankiem …