Home » > Kategoria główna » Marzenia się spełniają!

Marzenia się spełniają!

Dzieci z przedszkola odwiedziły piękny ogród oraz małe kocięta w gospodarstwie rolnym. Dzięki uprzejmości gospodarza przedszkolaki miały okazje pooglądać z bliska, jak kocia mama karmi swoje maleństwo. Ogromną atrakcją dla dzieci były  zwierzęta w ogrodzie tj. sarny, bociany i przepiękny wiatrak.  Spacer zakończyliśmy słodkimi lodami oraz rozmową na temat „spinnera”, zabawki zręcznościowej, która podbija serca dzieci. „Każde dziecko marzy o własnym spinnerze”- takie słowa usłyszeliśmy od jednego z naszym przedszkolaków. „Szkoda, że nie mamy złotej rybki”. Udało nam się spełnić marzenia naszych przedszkolaków. Nie mamy spinnerów metalowych takich jak w sklepie, ale  papierowe i wykonane według własnego pomysłu. Nikt takich nie ma jak my, wystarczyła wyobraźnia i kreatywność naszych maluchów. Marzenia się spełniają!