Home » > Kategoria główna » Debata prezydencka

Debata prezydencka

Po  emocjonującej  kampanii prezydenckiej  w naszej szkole nadeszła wreszcie pora na debatę. Dnia 27 września 8 kandydatów na fotel Prezydenta Szkoły stanęło w ogniu pytań p. Aliny Kebernik, opiekuna Samorządu Uczniowskiego oraz samych uczniów. Dotyczyły one głównie predyspozycji do pełnienia tej funkcji i wizji swojej przyszłej prezydentury. W tegorocznej debacie ujęły wszystkich dojrzałość i profesjonalizm kandydatów, ich opanowanie i swoboda wypowiedzi.

Kandydaci na Prezydenta Szkoły:

  1. Monika Boguszyńska, kl. III gimnazjum
  2. Kacper Strzelczyk, kl. II gimnazjum
  3. Aleksandra Kotowicz, kl. VII
  4. Gabriela Nowaczyk, kl. VI
  5. Aleksandra Skrzypczak, kl. V
  6. Miłosz Grduszak, kl. V
  7. Oliwia Grzelak, kl. IV
  8. Alan Michalak, kl. III
  9. Michalina Pełczyńska, kl. I (nieobecna na debacie)