Home » > Kategoria główna » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2017r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Od rana uczniowie mogli spróbować swych sił w przeglądzie karaoke. I mali, i duzi ruszyli do śpiewania. Mogliśmy także posłuchać, jak śpiewają pani Asia Marcinkowska i pan Witek Bożejewicz. Przegląd ten przygotowała klasa II gimnazjum pod kierunkiem pana Piotra Garbarka. Następnie odbyła się uroczysta akademia, na której nie zabrakło życzeń dla nauczycieli. Podczas apelu odbyło się ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej, a następnie klasa IV pod kierunkiem pani Aliny Kebernik zaprezentowała ciekawe i humorystyczne przedstawienie. Na zakończenie wszyscy uczniowie zaprezentowali układ taneczny przygotowany przez panią Arletę Piotrowską. Dzień ten upłynął w miłej i życzliwej atmosferze.