Home » > Kategoria główna » Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

25.10.2017r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej dla gimnazjum. W tym roku uczestniczyło 7 szkół, po losowaniu trafiliśmy do grupy z 4 zespołami: Wilkowyja, Mieszków,   Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum Społeczne. Po 2 wygranych meczach udało nam się wyjść z grupy z drugiego miejsca i w półfinale zmierzyć się z faworytami turnieju Gimnazjum nr 5 i niestety przegraliśmy 5:0 i zajęliśmy bardzo dobre 3 miejsce w Powiecie! Dalej w rozgrywkach rejonowych Powiat Jarociński będą reprezentować Gimnazjum nr 5 oraz Gimnazjum nr 2. Życzymy powodzenia!!!

Skład reprezentacji:

Marecki Piotr, Mikołajczak Krystian, Cyplik Eryk, Padrok Szymon, Strzelczyk Kacper, Pudelski Daniel, Bogaczyk Szymon, Piątkowski Piotr