Home » > Kategoria główna » Świąteczne paczki

Świąteczne paczki

Uczniowie Niepublicznego Zespołu Szkół Zaradni Odważni Oryginalni im. Powstańców Wielkopolskich w Wilkowyi wraz z rodzicami  i nauczycielami przyłączyli się do akcji „Świąteczna Paczka”.

Przed Świętami Bożego Narodzenia przygotowali 8 paczek dla najbardziej potrzebujących rodzin. Znalazły się w nich produkty spożywcze, chemiczne oraz słodycze i maskotki, które zebrały dzieci oddziałów przedszkolnych, uczniowie poszczególnych klas szkoły podstawowej, gimnazjum, a także nauczyciele. W pakowaniu i rozwożeniu niespodzianek uczestniczył dyrektor szkoły Pan Maciej Konieczny, pedagog szkolny Pani Izabella Udzik oraz uczniowie klasy III gimnazjum.  Wszystkim, którzy zaoferowali swoją pomoc i przyczynili się do tego, abyśmy mogli obdarować potrzebujących, bardzo dziękujemy!!!!