Home » > Kategoria główna » Wycieczka na „Madagaskar” ;)

Wycieczka na „Madagaskar” ;)

 

8 lutego uczniowie klasy I i III wzięli udział w wycieczce do Teatru Muzycznego w Poznaniu.  Spektakl pt. „Madagaskar-musicalowa przygoda” okazał się wspaniałym widowiskiem. Przedstawienie powstało na podstawie znanego filmu pt. „Madagaskar”.  Aktorzy ubrani w kolorowe zwierzęce kostiumy zachęcali publiczność do zabawy.  Dzieci oraz opiekunowie zachwyceni byli choreografią i przede wszystkim grą aktorską przeplataną rytmiczną muzyką.  Przed wizytą w teatrze uczniowie zwiedzili również najpiękniejszą poznańską galerię handlową Stary Browar. Szczególną uwagę zwrócili na architekturę obiektu.  Cel wycieczki został spełniony, ponieważ niesamowity spektakl  rozbudził u dzieci zainteresowanie sztuką teatralną.