Home » > Kategoria główna » Wycieczka do kina

Wycieczka do kina

Dnia 19.04.2018r. grupy przedszkolne: Maluszki i 5-latki  wybrały się na wycieczkę do kina w Jarocinie.  Dzieci miały okazję obejrzeć bajkę animowaną pt. „Basia”. Basia jest małą dziewczynką, mieszka w Polsce i przyjaźni się z rówieśnikami. Basia nie jest idealnie grzeczna – ale nie sposób jej nie lubić. Znajduje się w trudnych sytuacjach i próbuje sobie z nimi poradzić. Basia odkrywa, że ważne pytania mają często proste odpowiedzi.

Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.  Po zakończonym seansie dzieci zwiedziły rynek Jarocina, zjadły lody oraz posiłek w McDonaldzie.   Wszyscy pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.