Home » > Kategoria główna » Wyprawa do… Krainy Czarów

Wyprawa do… Krainy Czarów

Dnia 29 maja,  odwiedziliśmy „Krainę Czarów” w Ostrowie Wlkp. Swoją przygodę zaczęliśmy od przejazdu magicznym pociągiem z Zajączkiem – pilotem – przez las do Krainy Czarów. Następnie miłą zabawę zapewniła nam Czerwona Królowa i Kapelusznik, z którymi malowaliśmy farbami giga jajka, puszczaliśmy bańki mydlane, tańczyliśmy i śpiewaliśmy. Mieliśmy także okazję poznać niezwykłe życie olbrzymich owadów w zaczarowanym ogrodzie. Po takich wrażeniach odpoczęliśmy przy ciepłym posiłku. Korzystając z pięknej pogody, dzieci mogły pobawić się na piaszczystej plaży i placu zabaw. Następnie magiczny pociąg zawiózł nas do autokaru. Wszystkie dzieci szczęśliwe i zadowolone z uśmiechem na twarzy wróciły do przedszkola.