Home » > Kategoria główna » KLASA V i VI ZDOBYWAJĄ GÓRY

KLASA V i VI ZDOBYWAJĄ GÓRY

W dniach 4-16 czerwca klasa VI i V były na wycieczce w Szklarskiej Porębie.  Pierwszego dnia  zaraz po przyjeździe na miejsce ruszyliśmy na urokliwe  Krucze Skały. W drodze do pensjonatu odwiedziliśmy super atrakcję – tor saneczkowy, gdzie spędziliśmy dużo czasu.  Po obiadokolacji mieliśmy czas na rozpakowanie się w pokojach. Do dyspozycji mieliśmy piłkarzyki,  bilard oraz spory  taras. Następnego dnia przeszliśmy do Wodospadu Kamieńczyka, by później zdobyć najbardziej wymagający punkt naszego  programu: Zamek Chojnik. Daliśmy wszyscy dzielnie radę! Zdobyliśmy także Chybotek, poznaliśmy tajniki wytapiania szkła w  Leśnej Hucie oraz podziwialiśmy piękno wodospadu „Szklarka”.  Bogaci w nowe przeżycia i doświadczenia wróciliśmy do domów. I  z żalem,  że czas tak szybko  mija!