Home » > Kategoria główna » Ognisko czterolatków

Ognisko czterolatków

Jak wiadomo – jesień to piękna pora roku mieniąca się wszystkimi kolorami. To także pora roku doskonała na ognisko. 4 – latki  korzystając z jesiennej słonecznej pogody, bawiły się wspólnie z rodzicami na ognisku. Kiedy wszyscy byli już w komplecie – zaczęła się wesoła  zabawa. Na początku nie obyło się bez zadania specjalnego: każde dziecko z pomocą rodzica musiało wykonać jeżyka.  Oj działo się działo. Wbijanie gwoździ  nie jest łatwą sprawą, ale nasze dzieci poradziły sobie z tym zadaniem rewelacyjnie. Powstały przepiękne jeżyki, które dzieci mogły zabrać  do domu.

Jak na prawdziwym ognisku nie mogło zabraknąć pieczonej kiełbaski, którą dzieci piekły pod okiem rodziców i jadły z apetytem. Nawet niejadkom zdarzały się dokładki. Tak naprawdę chodziło o integrację dzieci i rodziców i czas spędzony na wspólnej zabawie.

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały świecące bransoletki  i  zmęczone, ale bardzo zadowolone wróciły do domów.

Wszystkim bardzo miło i szybko upłynął czas zabawy – na pamiątkę pozostały zdjęcia, wspomnienia oraz jeżyki 🙂