Home » > Kategoria główna » Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kiermasz Bożonarodzeniowy

W ramach swojego dyżuru w miesiącu grudniu klasa VII zorganizowała w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy.  Tydzień wcześniej każda klasa dowiedziała się o tym, w jaki sposób może wziąć w nim udział. Kiermasz zaplanowano na ostatni tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia. Nie sposób było o tym zapomnieć , na przerwach dyżurujący ogłaszali z megafonu niezbędne informacje. I wreszcie Kiermasz „ruszył”. Jego popularność przerosła wszelkie oczekiwania. Każda klasa wystawiała przygotowane przez siebie ozdoby świąteczne, bombki, torebki, zabawki, a zarobione pieniądze przekazywała na konto składek klasowych.  W świąteczne akcesoria zaopatrzyć mogli się uczniowie oraz rodzice w trakcie najdłuższych przerw. Rekordziści zarobili nawet kilkaset złotych! Na Kiermaszu nie zabrakło specjalnych promocji i ofert! W niejednych obudziła się przysłowiowa  „smykałka do handlu”  Do zobaczenia za rok!