Home » > Kategoria główna » Podchody klasy I i II

Podchody klasy I i II

W Dzień Dziecka zamiast siedzieć w klasie, dzieci z klasy I i II spędziły czas na świeżym powietrzu. Kiedy uczniowie z klasy drugiej rozwiązywali zadania z „Kodowania na dywanie”, pierwszoklasiści zostawiali za sobą zagadki z trasą do pokonania. Pierwszym punktem była biblioteka, potem kolejna wskazówka zostawiona w kwiatach przy ulicy Iwaszkiewicza. Nie obyło się również bez zadań specjalnych. Korzystając z pobliskiego lasu, uczniowie musieli policzyć szyszki, które komisyjnie sprawdzili organizatorzy na mecie podchodów. Dzień upłynął nam w bardzo miłej atmosferze, zaraz po intensywnych poszukiwaniach uczniowie wybawili się na placu zabaw. Nie pierwszy raz dzieci udowodniły, że mają niezliczone pokłady energii, po powrocie do szkoły odbył się Turniej Piłki Nożnej. Na sam koniec  na wszystkich czekała nagroda-lody.