Home » > Kategoria główna » „Idziemy do cyrku!” – Rodzinny festyn przedszkola

„Idziemy do cyrku!” – Rodzinny festyn przedszkola

Bywa, że dzieci idą do cyrku, a tym razem to cyrk przybył do nas.

14 czerwca  w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodziny pod hasłem: „ Idziemy do cyrku”.

Na licznie przybyłe rodziny czekało wiele atrakcji przygotowanych przez nauczycieli i zaproszonych  gości. Na każdą  Rodzinę czekał bilet do cyrku , który był przepustką do dalszej zabawy.

Dzieci i Rodzice mogli  wziąć udział w zabawach:  chodzenia w wielkich butach, w pokonaniu toru przeszkód z  magicznymi  kulkami,  przygoda w przenoszeniu wody kubeczkiem i rzut do celu balonem z wodą, łowienie złotej  rybki, rzut koła  na wesoły pachołek, a także atrakcjom :  malowaniu twarzy, skokach  w workach, foto budki.

Dzieci i rodzice  mogli popisać się zręcznością i zwinnością wygrywając atrakcyjną nagrodę dla swojej pociechy:  watę cukrową lub popcorn oraz balonika. Podczas zabawy na dzieci czekała również dodatkowa nagroda  zimne  lody ufundowane przez Firmę Agat.

Na festyn Rodziny przybyła również Ochotnicza Straż Pożarna z Wilkowyi, która przygotowała kurtynę wodną dla ochłody oraz piane, która była wielką atrakcją dla najmłodszych.

Całości dopełniała wesoła muzyka i barwne stroje naszych artystów.

Cały program dostarczył przedszkolakom i rodzicom  wiele radości i solidną dawkę śmiechu.

Ach co to był za CYRK !