Home » > Kategoria główna » „Piotruś Pan”

„Piotruś Pan”

Dnia 7 października 2019r. dzieci z  grupy 5-latków i 6-latków udały się do Jarocińskiego Ośrodka Kultury w Jarocinie na przedstawienie teatralne pt. „Piotruś Pan i piraci”. Wspaniała gra aktorów wprowadziła małych widzów  w niesamowity baśniowy świat. Głównym bohaterem spektaklu był tytułowy Piotruś Pan, znakomity szermierz, chłopiec, który spędzał swoje dzieciństwo na wyspie Nibylandii. Wszystkie dzieci z zapartym tchem śledziły jego przygody i zmagania z odwiecznym wrogiem kapitanem Hakiem. W przedstawieniu wykorzystano wiele efektów specjalnych, oryginalną scenografię, barwne stroje, co znacznie podniosło atrakcyjność spektaklu, wprowadziło niezwykły nastrój i przyciągało uwagę dzieci. W trakcie przedstawienia mali widzowie spontanicznie reagowali na prezentowane na scenie sytuacje.

Po powrocie do przedszkola dzieci dzieliły się swoimi wrażeniami – aktywnie wypowiadały się na temat obejrzanego przedstawienia.