Home » > Kategoria główna » Szkoła kreatywnych umysłów – czyli warsztaty plastyczno-techniczne

Szkoła kreatywnych umysłów – czyli warsztaty plastyczno-techniczne

Na warsztatach plastyczno-technicznych bardzo dużo się dzieje.  Zajęcia te rozbudzają  wyobraźnię i rozwijają zdolności plastyczne. Są również ciekawą formą spędzenia czasu. Udział w warsztatach sprawia, iż uczniowie mogą uczyć się czegoś nowego. W ostatnim czasie pojawiły się prace związane z Jesienią: „Sprytne liski”, „Jesienne jeżyki” , ale ostatnio największym zainteresowaniem cieszą się maski gipsowe. Dzieci  poznały technikę i proces  wykonania maski z bandaża gipsowego. Najwięcej uciechy sprawiło łączenie wody z suchym gipsem. Natomiast największy zachwyt wzbudził gotowy odlew, który po kilku dniach nada się do malowania. Rozwijamy naszą kreatywność!!!