Home » > Kategoria główna » Country bal dla Babci i Dziadka. Oj działo się działo…

Country bal dla Babci i Dziadka. Oj działo się działo…

W piątek 20 lutego obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji odbył się wraz z rodzicami bal karnawałowy  „Na dzikim zachodzie”. Do tych wydarzeń nasi wychowankowie przygotowywali się już od początku stycznia, ucząc się piosenek, a także przygotowując stroje. Nie zabrakło tańców rodem z Dzikiego Zachodu, a przede wszystkim doskonałych humorów naszych kowbojów, kowbojek oraz Indian i bandytów, którzy w strojach jak z westernów nadali zabawie pełnego animuszu. Nad imprezą czuwała pani szeryf.  Tego dnia w naszym przedszkolu już od rana było bardzo gorąco, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z balem, na który wszyscy tak długo czekaliśmy! Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem.  Zabawom i szaleństwom przy muzyce nie było końca. Ażeby wrażeń nie brakowało, zaproszeni goście  mogli skosztować pyszności z saloonu: chleba z  smalcem i  ogórkiem kiszonym oraz pysznych ciastek z saloonu.  Wspaniałe popołudnie, pełne atrakcyjnych wrażeń, niespodzianek, zabaw, radosna atmosfera i uśmiechy na twarzy wszystkich gości są zachętą do przygotowania imprezy na przyszły rok. Dziękujemy wszystkim za super zabawę, a kochanym Babciom i Dziadkom składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia.