Home » > Kategoria główna » FOTOGRAFII PAKA Z ŻYCIA PIERWSZAKA!

FOTOGRAFII PAKA Z ŻYCIA PIERWSZAKA!

Siedmiolatki, które pożegnały w czerwcu przedszkole, doskonale zadomowiły się już w pierwszej klasie. Nowa sala z ogromną tablicą interaktywną przypadła wszystkim do gustu. Wytrwale ćwiczymy pisanie, czytanie i liczenie. Zdobyte wiadomości i umiejętności utrwalamy wykorzystując nowe technologie. Każda ocena jest powodem do radości i motywacją do dalszej pracy. Najbardziej jednak cieszy, że doskonale czujemy się w swoim towarzystwie, a nowi koledzy i koleżanki: Zuzia, Blanka, Zuzia, Igor i Olivier- wspaniale odnaleźli się w naszej drużynie. Z dumą śpiewamy, że „w naszej klasie jak w rodzinie- właśnie z tego klasa słynie!”. Energii nam nie brakuje, dlatego już wkrótce nowe relacje z naszych aktywności!