Home » > Kategoria główna » Wycieczka na mecz Lecha

Wycieczka na mecz Lecha

Wieeeeee…..lka chmura dymu pochodzącego z odpalonych na początku meczu barwnych rac powitała na stadionie nasza grupę ! Dopiero co zajęliśmy swoje miejsca na trybunie, a tu taka głośna i dla wielu zaskakująca feta!!!Świetne widowisko……, 90 minut ciekawego meczu i ….. teraz już wielu z nas wie, jak to jest być na meczu ligowym na żywo…… i  do tego blisko największego w Wielkopolsce kibicowskiego „kotła”. Lech Poznań  – 5 : Wisła Kraków – 0 : takim wynikiem skończyło się na naszych oczach to spotkanie. Koniec meczu – to skandowanie … ale potem już zwyczajne „Dziękujemy” dla zawodników „Kolejorza”. 17 września między 20.30 a 22.30 przeżyliśmy bardzo fajny wieczór na stadionie. Hej -… to my : Zaradni, Oryginalni i Odważni z IV i V klasy w Wilkowyi. :)))))