Home » > Kategoria główna » Mikołajki i słodkie poniedziałki

Mikołajki i słodkie poniedziałki

W naszej szkole nie sposób się nudzić, zwłaszcza teraz, kiedy poczuliśmy już „ducha świąt”. Grudzień rozpoczął się pysznie, a wszystko to za sprawą słodkich poniedziałków, które stały się już naszą tradycją. Klasy dyżurujące – trzecia i szósta, zaserwowały nam takie smakołyki, że trudno było oprzeć się tej słodkiej pokusie.

Następnego dnia szkoła zaroiła się od małych i większych postaci w czerwonych i zielonych czapeczkach, które wesoło przemykały korytarzami. To pomocnicy Świętego Mikołaja podrzucali prezenty i częstowali słodyczami. Ci najmłodsi rozkładali wspaniałe świąteczne i bardzo długie łańcuchy choinkowe, które samodzielnie wykonali w ramach ogłoszonego przez Samorząd Uczniowski konkursu. Było kolorowo, słodko, głośno i radośnie.