Home » > Kategoria główna » ZIMOWY BAL

ZIMOWY BAL

21 stycznia w naszym przedszkolu niespodziewanie zrobiło się niebiesko-biało, a to wszystko za sprawą ważnej i niecodziennej uroczystości. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć oraz radości. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się barwne postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać rycerzy, wróżki, delikatne motylki, królewny, policjantów, piratów, Spider -Mana , Batmana. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci pozowały do pamiątkowych zdjęć. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do niebiesko-białej sali balowej. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój i zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.  Rozpoczęliśmy od repertuaru muzycznego. Jednak najwięcej radości i uśmiechu przyniósł naszym pociechom teatr, w którym główne role odegrali nauczyciele. Zimowe przedstawienie opowiadało o „Królowej Śniegu”. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach, wspólnym poczęstunku. Uśmiechy nie znikały z twarzy, mimo chwilowego zmęczenia.