Home » > Kategoria główna » Być kobietą, być kobietą, czyli Dzień Kobiet w przedszkolu

Być kobietą, być kobietą, czyli Dzień Kobiet w przedszkolu

Dzień Kobiet to święto dobrze nam znane.

W tym Dniu wszystkie Panie są obdarowywane!

Dzień 8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W naszym przedszkolu też tak było. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Rano rozdawali przy drzwiach kwiaty wszystkim Mamą i Babcią. Jako mali prawdziwi dżentelmeni byli uprzejmi, uczynni i sympatyczni. Starali się wyręczać dziewczynki we wszystkich czynnościach, przez co czuły się one wyjątkowo docenione. Chłopcy w każdej grupie składali dziewczynkom życzenia, śpiewali im sto lat, a także wręczali upominki. W grupie 4 latków chłopcy zaprojektowali spódnice dla swoich koleżanek z grupy, które dziewczynki pięknie zaprezentowały na czerwonym dywanie.

Dzień Kobiet w przedszkolu był więc dniem pełnym atrakcji i okazją do wspólnego spędzenia czasu.