Home » > Kategoria główna » Mistrzostwa Gminy Jarocin w halowej piłce nożnej

Mistrzostwa Gminy Jarocin w halowej piłce nożnej

Dnia 27.11.2023r. dziewięcioro uczniów z klas IV – VI reprezentowało Zespół Szkół w Wilkowyi w Mistrzostwach Gminy Jarocin w halowej piłce nożnej. Turniej zorganizowano i przeprowadzono w SP 4 w Jarocinie. Łącznie we współzawodnictwie sportowym udział wzięły reprezentacje dziesięciu Szkół Podstawowych z terenu Gminy i Miasta Jarocin ( SP 3 Jarocin, SP 4 Jarocin, SP 5 Jarocin, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jarocin, SP Społeczna, SP Mieszków, SP Potarzyca, SP Golina, SP Witaszyce, SP Wilkowyja). Drużyny zostały podzielone na trzy grupy: (dwie – trzydrużynowe oraz jedna – czterodrużynowa). Łącznie w grupach rozegrano dwanaście pojedynków. Limit czasowy poszczególnych spotkań wynosił 2x6min. W drodze losowania chłopcy z Wilkowyi trafili na następujące zespoły: SP5 JAROCIN, SP NIEPUBLICZNE JAROCIN oraz  SP SPOŁECZNA. Z każdej grupy do ścisłego półfinału awansowały po dwie najlepsze drużyny. Wyniki naszych chłopców przedstawiają się następująco:

  1. ZS WILKOWYJA – SP 5 JAROCIN

              0      :      7

  •  NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA – ZS WILKOWYJA

              5        :    0

  •  SP SPOŁECZNA – ZS WILKOWYJA

             3      :    1

Drużyna chłopców przystąpiła do współzawodnictwa w następującym składzie:

Antoni Gendek, Mikołaj Mądry, Antoni Grześkiewicz, Wojciech Durczak, Wiktor Kuś, Michał Troiński,  Jakub Wlazik, Jakub Grześkiewicz, Nikodem Krauze.

Drużynie bardzo dziękuję za wysiłek, wolę walki i serce pozostawione na boisku.