Home » > Kategoria główna » Dzień przygód

Dzień przygód

Z okazji Mikołajek grupa Smerfów i maluszków udała się do Potarzycy na spotkanie mikołajkowe z gangiem alpak, osiołkiem i barankami. Nakarmili zwierzęta, przystroili choinkę warzywnymi ozdobami. Dzieci uczestniczyły w różnych konkurencjach: w goleniu brody i czyszczeniu butów Św. Mikołaja, tańcach zumby w przebraniach świątecznych i w wyścigach balonowych reniferów. Podczas spotkania odbył się także międzyszkolny konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy. Wszyscy otrzymali słodkie upominki i skosztowali klusek z jagodami, kompotu z suszonych owoców i zupy pieczarkowej. Wróciliśmy do przedszkola zadowoleni i uśmiechnięci.

Na zakończenia cudownego dnia w ramach Akcji rodzice – dzieciom przybyła do nas mama Lenki – Pani Magdalena, która zbudowała i pomalowała z przedszkolakami kartonowe sanie, renifera oraz choinkę. Bardzo dziękujemy za wspaniały prezent. Pamiętajcie, że każdy z nas może zostać Św. Mikołajem. Zresztą zobaczcie sami. Zapraszamy do galerii.