Home » > Kategoria główna » ÓSMY DZIEŃ FERII W PRZEDSZKOLU- PINGWINY Z MADAGASKARU

ÓSMY DZIEŃ FERII W PRZEDSZKOLU- PINGWINY Z MADAGASKARU

W  drugim tygodniu ferii przedszkolaki zwiedzały Bajkowe Krainy dzięki czemu poznaliśmy „Pingwiny z Madagaskaru” 
Razem z pingwinami przedszkolaki przemierzały lodowate krajobrazy, poznawały sekrety życia pingwinów i odkrywały, jak ważne jest ochrona tych zwierząt, zwłaszcza teraz, gdy przez zmiany klimatyczne zagrożony stał się ich dom.  

Poznawanie pingwinów stało się wspaniałą okazją do nauki o tych wyjątkowych ptakach oraz ochronie środowiska. Przez zabawę, tańce, kreatywne warsztaty i edukacyjne aktywności nasze przedszkolaki nie tylko bawiły się świetnie, ale także poszerzyły swoją wiedzę a to doskonała podstawa do dalszego rozwijania zainteresowań dzieci i promowania postaw proekologicznych.