Home » > Kategoria główna » Gofry :)

Gofry :)

W piątek 30 października  w przedszkolu odbyło się wielkie pieczenie gofrów.  Do pracy zabraliśmy się zaraz  po śniadaniu. Z pomocą przyszła nam Pani Dorota mama Julki Glinkowskiej, która przynisła ze sobą super  przepis na gofry. . Pani Dorota z pomocą przedszkolaków wsypała do miski wszystkie potrzebne produkty i dokładnie wymieszała je mikserem. Następnie, kiedy gofrownica była już odpowiednio nagrzana przystąpiliśmy do pieczenia. Wszędzie unosił się wspaniały aromat pieczonego ciasta. Dzieci z niecierpliwością czekały aż gofry będą gotowe. Każdy mógł sam zdecydować z czym będzie je jadł. Do wyboru była bita śmietana, dżem, cukier puder  i owoce . Wszystkie wyglądały apetycznie a smakowały jeszcze lepiej. Gofry były tak pyszne, że co niektórzy skorzystali z dokładki. Nasze przedszkolaki  uwielbiają takie kulinarne zajęcia, ponieważ to sama przyjemność spożywać to, co się  samodzielnie przygotowało.