Home » > Kategoria główna » Dzień przedszkolaka

Dzień przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!”

 Tak  właśnie było w naszym przedszkolu we wtorek- 20 września, kiedy wszystkie dzieci świętowały Dzień Przedszkolaka. Już od rana kolorowe dekoracje, radosna muzyka i niecodzienny nastrój zapraszały do wspólnej zabawy. Jednak atrakcje jakie czekały na naszych milusińskich po śniadaniu, sprawiły, że żadna dziecięca buzia nie pozostała bez uśmiechu. Były tańce, śpiewy, wyjątkowy tort- niespodzianka oraz mnóstwo smakołyków. Można było też zostać na chwilę kierowcą ogromnej ciężarówki, o której z pasją opowiedział nam tato Michalinki Pełczyńskiej. Tego dnia nasze ZOO Przedszkolaki otrzymały też grupowe nazwy i wykonały własne znaki. Maluszki zostały Smerfikami, średniaki- Słoneczkami, starszaki- Serduszkami, natomiast najstarsza grupa otrzymała nazwę Gwiazdy. Wszyscy bardzo dumni wrócili do przedszkola, aby tam odebrać medal przedszkolaka. To był naprawdę wyjątkowy dzień!

 Wszystkim przedszkolakom życzymy radości, spełnienia marzeń,

uśmiechów na co dzień i samych wyjątkowych chwil spędzonych
w naszym przedszkolu.

Rodzicom gratulujemy cudownych pociech!