Home » > Kategoria główna » Pieczemy babeczki

Pieczemy babeczki

Najmłodszą grupę Przedszkolaków odwiedziła Pani Iwona Matyla mama Naszych Bliźniaków Nikoli i Kacperka. Wspólnie z dziećmi Pani Iwona postanowiła upiec pyszne babeczki . Na początku zajęć dzieci rozpoznawały i nazywały przygotowane produkty. Zgodnie ze swoim przepisem Pani Iwona  informowała Maluszki, w jaki sposób przyrządzimy te słodkości.  Wszystkie dzieci z pełnym zaangażowaniem mieszały mikserem ciasto oraz dodawały potrzebne składniki. Pieczenie i własnoręczne dekorowanie przygotowanych smakołyków sprawiło dzieciom wiele radości. Następnie babeczki zostały upieczone w przedszkolnej kuchni, a dookoła rozchodził się niezmiernie apetyczny zapach. Przyjemnie jest piec babeczki, a jeszcze przyjemniejsza jest ich degustacja.

Dziękujemy Pani Iwonie za poświęcony czas oraz bardzo ciekawe zajęcia.