Home » > Kategoria główna » Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

24.02.2017 r. w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w piłce ręcznej chłopców. Wystartowało 7 szkół : Gimnazjum nr 1 w Jarocinie, ZS nr 5 w Jarocinie, ZS nr 3 w Jarocinie, Niepubliczne Gimnazjum ZOO w Wilkowyi i Niepubliczne Gimnazjum w Golinie, Gimnazjum Społeczne w Jarocinie i Niepubliczne Gimnazjum przy LO w Jarocinie Drużyny rozgrywały mecze w dwóch grupach systemem każdy z każdym 2 x 10 minut. Ekipy z pierwszych miejsc spotkały się w Finale. Zwycięzca Turnieju będzie reprezentował Powiat Jarociński w Finale Rejonu Poznań – Teren Wschód.
Klasyfikacja końcowa turnieju :
ZS nr 5 w Jarocinie
Niepubliczne Gimnazjum ZOO w Wilkowyi
Niepubliczne Gimnazjum w Golinie
Gimnazjum nr 1 w Jarocinie
Gimnazjum nr 3 w Jarocinie
Gimnazjum Społeczne w Jarocinie
Niepubliczne Gimnazjum przy LO w Jarocinie
Zawodnicy z naszej szkoły zagrali bardzo dobry turniej, a najlepszy mecz rozegraliśmy w finale, który był bardzo zacięty i zakończył się wynikiem 6:5 dla uczniów Gimnazjum nr 5 w Jarocinie, bramkę straciliśmy pechowo w ostatniej sekundzie meczu. Mimo porażki występ w Jarocinie należy uznać za bardzo udany.
Niepubliczne Gimnazjum w Wilkowyi reprezentowali : Bogaczyk Bartek, Juskowiak Bartek, Łakomy Kacper, Błaszczyński Filip, Cyplik Eryk, Marecki Piotr, Mikołajczak Jan, Pudelski Daniel, Strzelczyk Kacper, Mikołajczak Krystian, Wesołek Jakub – opiekunowie : Piotr Garbarek, Jacek Kolecki