Home » > Kategoria główna » Wywalczyliśmy IV i V miejsce w Polsce w Odysei Umysłu!!!

Wywalczyliśmy IV i V miejsce w Polsce w Odysei Umysłu!!!

Jeszcze niedawno brzmiało w szkole ”Jedziemy do Gdyni!”,  a już 26 Ogólnopolski Finał za nami. Minął szybko, ale za to jak!

Grupa odysejowa  z klasy V dała z siebie wszystko. Zarówno w problemie długoterminowym , jak    i „spontanach” uzyskali  lepsze wyniki niż w roku ubiegłym.  Czyżby obycie z tą samą sceną?               Na pewno zapomnieli, co to stres. Sami sędziowie po występie podkreślali, iż widać było, że dzieci się swoim występem najzwyczajniej bawią. I o to chodziło! Na 21 drużyn z całej Polski w wybranym przez siebie Problemie  zajęli miejsce 4! Radość z osiągnięcia była ogromna ,a szybko po niej stwierdzenie: „Tak niewiele brakowało!” No cóż,  urok czwartego miejsca i ogromna motywacja do działania na następny rok.

Świetnie poszło również grupie mieszanej z klas VI i I gimnazjum. W tym roku pod opieką pana Witolda Bożejewicza i pani Oli Zielińskiej zdobyli V miejsce w Polsce.

W pamięci zostały także chwile spędzone na słonecznym Sopockim molo oraz Gdańskiej Starówce, nocleg  w goszczącej nas szkole no i oczywiście wieńcząca wszystko niezapomniana Gala Finałowa.