Home » > Kategoria główna » Nauka przez zabawę

Nauka przez zabawę

W piątek 21 kwietnia 2017 roku klasa V wybrała się na wycieczkę do Poznania.  Wizyta rozpoczęła się od pobytu na  Ostrowie Tumskim, miejscu gdzie rozpoczęła się historia Polski, a dokładniej w Bramie Poznania. To nowoczesne muzeum, w którym uczniowie z audio przewodnikiem na uszach zwiedzać mogli przepiękne multimedialne ekspozycje ukazujące rolę, jaką odegrała wyspa w czasach kształtowania się państwa polskiego, opowiadające  o przełomowej chwili przyjęcia chrztu aż po wydarzenia współczesne. Interaktywne terminale,  wyświetlane filmy oraz liczne inne multimedia bardzo uatrakcyjniły zwiedzanie a zachwycone miny uczniów mówiły same za siebie.  Po dozie historii przyszedł czas na wyczekiwany pobyt w JUMP ARENIE , gdzie pod okiem instruktora wszyscy mogli się wyszaleć , wyskakać i odkryć swoje nowe, do tej pory nieznane możliwości.