Home » > Kategoria główna » Rodzice dzieciom raz jeszcze!

Rodzice dzieciom raz jeszcze!

Akcja ,,Rodzice- dzieciom” trwała przez cały rok. Grupę starszaków odwiedziło przez ten czas wielu wspaniałych Rodziców, którzy dzielili się z nami swoją wiedzą, opowiadali o tajnikach wykonywanej pracy, prezentowali umiejętności i uczyli nas wielu przydatnych rzeczy.
W czerwcu gościliśmy panią Martę Stempniewicz, mamę Poli, która przeniosła nas w świat pięknych fryzur, opowiedziała o trudnej i odpowiedzialnej pracy fryzjera, pokazała sprzęty niezbędne do wykonywania swojego zawodu, a na koniec wyczarowała na naszych głowach przepiękne fryzury. We wszystkim pomagała jej z wielkim zaangażowaniem oczywiście nasza koleżanka Pola. Dziękujemy za ten dzień pełen wrażeń i życzymy wiele radości z wykonywanej pracy!