Home » > Kategoria główna » Udany występ naszych szachistów w Kotlinie

Udany występ naszych szachistów w Kotlinie

7 listopada 2017 roku wzięliśmy drugi rok z rzędu udział w Igrzyskach Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych. Zawody te odbywały się na szczeblu powiatowym. Do udziału zgłosiły się po 4 drużyny.

W młodszej grupie z naszej szkoły  walczyli dzielnie:

-Szcześniak Antoni (kl.III)

-Nowaczyk Gabriela (kl.VI)

-Witkowska Weronika (kl.VI)

-Zdunek Kamil (kl. VI)

w grupie Młodzieży Szkolnej:

-Strzelecka Joanna (kl. II G)

-Strzelczyk Kacper (kl. IIG)

-Marzyński Jan (kl. VII)

-Piątkowski Piotr (kl. VII)

Poziom uczestników był naprawdę wyrównany, a walka zacięta. Po trzech rundach okazało się, że powtórzyliśmy ten sam wynik, jaki osiągnęliśmy w ubiegłym roku!.  Młodsi szachiści zdobyli pierwsze miejsce, a starsi koledzy miejsce drugie. Brawo!!!

Oznacza to, że w najbliższym czasie każda z tych grup po raz kolejny pojedzie na etap wojewódzki.  Życzcie im szczęścia!