Home » > Kategoria główna » Mamo! Ale było suuuuuuper!

Mamo! Ale było suuuuuuper!

„Mamo! Ale było suuuuuuuuper!” – tymi słowami witali się uczniowie w sobotni poranek ze swoimi mamami, ponieważ 24 listopada (w piątek) odbył się w szkole biwak dla uczniów klas I-VI. Noc w szkole spędziło aż 70 osób. I nie ma się co dziwić, bo atrakcji było co nie miara. Dzieci mogły brać udział w rywalizacji sportowej, zajęciach kulinarnych i sensoplastycznych, można też było bawić się z harcerzami a nawet wziąć udział w warsztatach fryzjerskich. Przed snem dzieciaki wstąpiły jeszcze na nocny seans filmowy. Wieczorem uczestnicy zajęć kulinarnych wydali na kolację 140 naleśników, a rano najmłodsi uczniowie przygotowali pyszne i zdrowe śniadanie. Najtwardsi uczniowie zostali jeszcze na sobotnich zajęciach z harcerzami, a klasa szósta wzięła udział w wirtualnej lekcji ortografii. W nowym roku na pewno znów spotkamy się na biwaku 🙂