Home » > Kategoria główna » GOŚCIE W GRUPIE CZTEROLATKÓW

GOŚCIE W GRUPIE CZTEROLATKÓW

Grupa średniaków uwielbia gościć u siebie rodziców. Zawsze wtedy coś niesamowitego dzieje się w sali. Dzieci są bardzo dumne z tego, że mama lub tato przyszli do przedszkola i bawią się wspólnie z nimi. Ostatnio naszymi gośćmi byli:  pani Paulina Jerzyniak, która nauczyła nas piec przepyszne „Ciasteczka Uj-uj”- przysmak Haneczki, państwo Karolina i Paweł Hyżorek- rodzice Kacperka,  dzięki którym w naszym przedszkolu zapachniało piernikami a lukier smakował wyśmienicie. Pani Agnieszka Troińska- mama Ani nauczyła nas, że pianka do golenia służy nie tylko tacie, ale można z niej wyczarować cudne obrazki, a pani Kinga Kycia odwiedziła przedszkole z ulubionym pieskiem Maksa. To dzięki niej poznaliśmy tajniki opieki nad tymi czworonogami,  ich upodobania oraz mogliśmy pobawić się z uroczym zwierzakiem. Bardzo dziękujemy wszystkim i  zapraszamy do nas w nowym roku!